Batteri for Dell Latitude XT, latitude XT2 451-10498 11.1 V 3300 mAh
Beskrivning
Capacity: 3300 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 264.00 x 96.80 x 13.10mm
Rate: 36.63 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 540 g /19.05 oz
Net Weight: 280 g /9.88 oz
EAN: 4894128071433
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Latitude XT, latitude XT2 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 451-10498, FW273, 312-0650, PU536, MR369, PU501, 0PU501 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.540000 |
| Erstatter varenummer | 451-10498, FW273, 312-0650, PU536, MR369, PU501, 0PU501 |
| Passer til | Dell Latitude XT, latitude XT2 |
| EAN | 4894128071433 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 3300 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 264.00 x 96.80 x 13.10mm |
Stocks
Batteri for Dell Latitude XT, latitude XT2 451-10498 11.1 V 3300 mAh