Batteri for Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiro W953G 14.8 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 14.8 V
Color: Black
Dimensions: 140.50 x 58.40 x 21.50mm
Rate: 32.56 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 375.4 g /13.24 oz
Net Weight: 225.4 g /7.95 oz
EAN: 4894128025870
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiron Mini 9, Inspiron Mini 9n, Vostro A90, Vostro A90n |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | W953G, 312-0831, 451-10690, 451-10691, D044H |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.375400 |
| Erstatter varenummer | W953G, 312-0831, 451-10690, 451-10691, D044H |
| Passer til | Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiron Mini 9, Inspiron Mini 9n, Vostro A90, Vostro A90n |
| EAN | 4894128025870 |
| Spänning | 14.8 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 140.50 x 58.40 x 21.50mm |
Stocks
Batteri for Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S, Mimi 9n, Inspiro W953G 14.8 V 2200 mAh