Batteri for Dell Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 312-0701 11.4 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.4 V
Color: Black
Dimensions: 205.07 x 49.96 x 20.84mm
Rate: 50.16 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 452 g /15.94 oz
Net Weight: 302 g /10.65 oz
EAN: 4894128032458
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 1555, Studio 1557 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0701, 312-0702, KM958, KM965, MT264, WU946, KM904, KM905, MT276, PW773, WU960, WU965, 0KM958, 0KM965, 0MT264, 0MT275, 0MT276, 0MT277, 0PW772, 0RM803, 0RM804, 0WU946, 0WU959, 0WU960, 0WU965, A2990667, KM887, KM898, KM901, MT275, MT277, PW772, RM803, RM804, WU959 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.452000 |
| Erstatter varenummer | 312-0701, 312-0702, KM958, KM965, MT264, WU946, KM904, KM905, MT276, PW773, WU960, WU965, 0KM958, 0KM965, 0MT264, 0MT275, 0MT276, 0MT277, 0PW772, 0RM803, 0RM804, 0WU946, 0WU959, 0WU960, 0WU965, A2990667, KM887, KM898, KM901, MT275, MT277, PW772, RM803, RM804, WU959 |
| Passer til | Dell Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 1555, Studio 1557 |
| EAN | 4894128032458 |
| Spänning | 11.4 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 205.07 x 49.96 x 20.84mm |
Stocks
Batteri for Dell Studio 1535, Studio 1536, Studio 1537, Studio 312-0701 11.4 V 4400 mAh