Batteri for Dell Studio XPS 13, Studio XPS 1340 312-0773 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 209.00 x 49.20 x 26.40mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 464.8 g /16.40 oz
Net Weight: 314.8 g /11.10 oz
EAN: 4894128036531
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Studio XPS 13, Studio XPS 1340 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0773, 312-0774, P866C, P891C, T555C, T561C, P878C, PP17S, R437C, W004C |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.464800 |
| Erstatter varenummer | 312-0773, 312-0774, P866C, P891C, T555C, T561C, P878C, PP17S, R437C, W004C |
| Passer til | Dell Studio XPS 13, Studio XPS 1340 |
| EAN | 4894128036531 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 209.00 x 49.20 x 26.40mm |
Stocks
Batteri for Dell Studio XPS 13, Studio XPS 1340 312-0773 11.1 V 4400 mAh