Batteri for Dell Vostro 3300, Vostro 3350, Vostro 3300n, V3300 0XXDG0 14.4 V 2200 mAh
Beskrivning
Capacity: 2200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Black
Dimensions: 204.80 x 43.40 x 19.70mm
Rate: 31.68 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 359.1 g /12.67 oz
Net Weight: 209.1 g /7.38 oz
EAN: 4894128054399
4 Cells
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | Vostro 3300, Vostro 3350, Vostro 3300n, V3300, V3350 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 0XXDG0, 451-11354, 50TKN, 7W5X09C, GRNX5, 050TKN, 07W5X0, 07W5X09C, 093G7X, 0GRNX5, 0NF52T, 0V9TYF, 312-1007, 7W5X0, 93G7X, NF52T, P09S, P09S001, V9TYF, XXDG0 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.359100 |
| Erstatter varenummer | 0XXDG0, 451-11354, 50TKN, 7W5X09C, GRNX5, 050TKN, 07W5X0, 07W5X09C, 093G7X, 0GRNX5, 0NF52T, 0V9TYF, 312-1007, 7W5X0, 93G7X, NF52T, P09S, P09S001, V9TYF, XXDG0 |
| Passer til | Dell Vostro 3300, Vostro 3350, Vostro 3300n, V3300, V3350 |
| EAN | 4894128054399 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2200 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 204.80 x 43.40 x 19.70mm |
Stocks
Batteri for Dell Vostro 3300, Vostro 3350, Vostro 3300n, V3300 0XXDG0 14.4 V 2200 mAh