Batteri for Dell XPS 10 JD33K 7.4 V 3600 mAh
Beskrivning
Capacity: 3600 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Black
Dimensions: 250.63 x 116.02 x 3.39mm
Rate: 26.64 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 403.7 g /14.24 oz
Net Weight: 143.7 g /5.07 oz
EAN: 4894128072409
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | XPS 10 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | JD33K, 0FP02G |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.403700 |
| Erstatter varenummer | JD33K, 0FP02G |
| Passer til | Dell XPS 10 |
| EAN | 4894128072409 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 250.63 x 116.02 x 3.39mm |
Stocks
Batteri for Dell XPS 10 JD33K 7.4 V 3600 mAh