Batteri for Dell XPS M1210 312-0435 11.1 V 4400 mAh
Beskrivning
Capacity: 4400 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 206.45 x 61.00 x 25.75mm
Rate: 48.84 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 466.6 g /16.46 oz
Net Weight: 316.6 g /11.17 oz
EAN: 4894128026464
Stop Production
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | XPS M1210 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0435, 312-0436, 451-10356, 451-10357, 451-10370, 451-10371, CG036, CG039, HF674, NF343 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.466600 |
| Erstatter varenummer | 312-0435, 312-0436, 451-10356, 451-10357, 451-10370, 451-10371, CG036, CG039, HF674, NF343 |
| Passer til | Dell XPS M1210 |
| EAN | 4894128026464 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 4400 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 206.45 x 61.00 x 25.75mm |
Stocks
Batteri for Dell XPS M1210 312-0435 11.1 V 4400 mAh