Batteri for Dell XPS M1530, XPS M1500, XPS M1530n 312-0660 11.1 V 6600 mAh
Beskrivning
Capacity: 6600 mAh
Voltage: 11.1 V
Color: Black
Dimensions: 206.20 x 43.60 x 25.40mm
Rate: 73.26 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 637 g /22.47 oz
Net Weight: 487 g /17.18 oz
EAN: 4894128031925
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dell | XPS M1530, XPS M1500, XPS M1530n |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dell | 312-0660, 312-0662, 312-0663, 451-10528, RU030, TK330, XT828, XT832, RU006, RU033, RN894, GP975 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Laptop |
|---|---|
| Vikt | 0.637000 |
| Erstatter varenummer | 312-0660, 312-0662, 312-0663, 451-10528, RU030, TK330, XT828, XT832, RU006, RU033, RN894, GP975 |
| Passer til | Dell XPS M1530, XPS M1500, XPS M1530n |
| EAN | 4894128031925 |
| Spänning | 11.1 V |
| Kapacitet | 6600 mAh |
| Producent | Dell |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 206.20 x 43.60 x 25.40mm |
Stocks
Batteri for Dell XPS M1530, XPS M1500, XPS M1530n 312-0660 11.1 V 6600 mAh