Batteri for Dreame T20 Pro, T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner P2032-7S1P-BWB 25.2 V 2700 mAh
Beskrivning
Capacity: 2700 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Grey
Dimensions: 147.60 x 81.00 x 35.00mm
Rate: 68.04 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 669 g /23.60 oz
Net Weight: 489 g /17.25 oz
EAN: 4894128217602
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | T20 Pro, T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | P2032-7S1P-BWB |
Mer information
| Vikt | 0.669000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217602 |
| Erstatter varenummer | P2032-7S1P-BWB |
| Passer til | Dreame T20 Pro, T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 2700 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 147.60 x 81.00 x 35.00mm |
Stocks
Batteri for Dreame T20 Pro, T20 Pro Cordless Vacuum Cleaner P2032-7S1P-BWB 25.2 V 2700 mAh