Batteri for Dreame X40, X40 Pro R2401-4S2P-MMYD 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 82.50 x 66.40 x 38.70mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 470 g /16.58 oz
Net Weight: 400 g /14.11 oz
EAN: 4894128222842
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | X40, X40 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | R2401-4S2P-MMYD, R2401-4S2P-XDEV |
Mer information
| Vikt | 0.470000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222842 |
| Erstatter varenummer | R2401-4S2P-MMYD, R2401-4S2P-XDEV |
| Passer til | Dreame X40, X40 Pro |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 82.50 x 66.40 x 38.70mm |
Stocks
Batteri for Dreame X40, X40 Pro R2401-4S2P-MMYD 14.4 V 5200 mAh