Batteri for Dreame Z10S Station V2514-8S1P-BWA 28.8 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 28.8 V
Color: Black
Dimensions: 172.00 x 82.30 x 42.00mm
Rate: 72 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 739 g /26.07 oz
Net Weight: 559 g /19.72 oz
EAN: 4894128218395
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Dreame | Z10S Station |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Dreame | V2514-8S1P-BWA |
Mer information
| Vikt | 0.739000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218395 |
| Erstatter varenummer | V2514-8S1P-BWA |
| Passer til | Dreame Z10S Station |
| Spänning | 28.8 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 172.00 x 82.30 x 42.00mm |
Stocks
Batteri for Dreame Z10S Station V2514-8S1P-BWA 28.8 V 2500 mAh