Batteri for GoPro Wi-Fi Remote, ARMTE-001, HERO4, HERO3, Hero YD362937P 3.7 V 350 mAh
Beskrivning
Capacity: 350 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 36.06 x 28.57 x 4.24mm
Rate: 1.3 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 29 g /1.02 oz
Net Weight: 4 g /0.14 oz
EAN: 4894128086819
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| GoPro | Wi-Fi Remote, ARMTE-001, HERO4, HERO3, Hero 4, Hero 3, Hero 3+, ARMTE-002 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| GoPro | YD362937P |
Mer information
| Vikt | 0.029000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128086819 |
| Erstatter varenummer | YD362937P |
| Passer til | GoPro Wi-Fi Remote, ARMTE-001, HERO4, HERO3, Hero 4, Hero 3, Hero 3+, ARMTE-002 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 350 mAh |
| Producent | GoPro |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 36.06 x 28.57 x 4.24mm |
Stocks
Batteri for GoPro Wi-Fi Remote, ARMTE-001, HERO4, HERO3, Hero YD362937P 3.7 V 350 mAh