Batteri for Haier P50U1, S50U1, Z50U1 S11-Li-144-2600 14.4 V 2600 mAh
Beskrivning
Capacity: 2600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.60 x 37.00 x 20.70mm
Rate: 37.44 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 347 g /12.24 oz
Net Weight: 197 g /6.95 oz
EAN: 4894128214250
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Haier | P50U1, S50U1, Z50U1 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Haier | S11-Li-144-2600 |
Mer information
| Vikt | 0.347000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214250 |
| Erstatter varenummer | S11-Li-144-2600 |
| Passer til | Haier P50U1, S50U1, Z50U1 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 2600 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.60 x 37.00 x 20.70mm |
Stocks
Batteri for Haier P50U1, S50U1, Z50U1 S11-Li-144-2600 14.4 V 2600 mAh