Batteri for Karcher 1.055-601.0, Basic FC 5 Cordless, FC 5 Cor 0320-015217 25.2 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 25.2 V
Color: Black
Dimensions: 92.60 x 75.50 x 69.50mm
Rate: 75.6 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 460 g /16.23 oz
Net Weight: 390 g /13.76 oz
EAN: 4894128221500
Not included PCB / BMS
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Karcher | 1.055-601.0, Basic FC 5 Cordless, FC 5 Cordless, FC5, FC5 Cordless |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Karcher | 0320-015217, 9.013-546.0, 9.13-546.0 |
Mer information
| Vikt | 0.460000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128221500 |
| Erstatter varenummer | 0320-015217, 9.013-546.0, 9.13-546.0 |
| Passer til | Karcher 1.055-601.0, Basic FC 5 Cordless, FC 5 Cordless, FC5, FC5 Cordless |
| Spänning | 25.2 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Producent | Karcher |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 92.60 x 75.50 x 69.50mm |
Stocks
Batteri for Karcher 1.055-601.0, Basic FC 5 Cordless, FC 5 Cor 0320-015217 25.2 V 3000 mAh