Batteri for Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Co D099-4S2P 14.4 V 5200 mAh
Beskrivning
Capacity: 5200 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 132.80 x 39.80 x 37.00mm
Rate: 74.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 559 g /19.72 oz
Net Weight: 379 g /13.37 oz
EAN: 4894128214106
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Karcher | RCF 3, RCV 5 |
| Cecotec | Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090 Ai |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Karcher | D099-4S2P |
| Cecotec | 84815, P1904-4S2P-MM |
Mer information
| Vikt | 0.559000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128214106 |
| Erstatter varenummer | D099-4S2P, 84815, P1904-4S2P-MM |
| Passer til | Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Conga 8090 Ultra T, Conga 8090 Ultra X, Conga 9090 Ai |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 5200 mAh |
| Producent | Karcher |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 132.80 x 39.80 x 37.00mm |
Stocks
Batteri for Karcher RCF 3, RCV 5; Cecotec Conga 8090 Ultra, Co D099-4S2P 14.4 V 5200 mAh