Batteri for Midea G9, G9 Plus, G9 Pro G9BP-01 22.2 V 2500 mAh
Beskrivning
Capacity: 2500 mAh
Voltage: 22.2 V
Color: Black
Dimensions: 89.00 x 51.20 x 85.00mm
Rate: 55.5 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 580 g /20.46 oz
Net Weight: 390 g /13.76 oz
EAN: 4894128222286
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Midea | G9, G9 Plus, G9 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Midea | G9BP-01 |
Mer information
| Vikt | 0.580000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128222286 |
| Erstatter varenummer | G9BP-01 |
| Passer til | Midea G9, G9 Plus, G9 Pro |
| Spänning | 22.2 V |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 89.00 x 51.20 x 85.00mm |
Stocks
Batteri for Midea G9, G9 Plus, G9 Pro G9BP-01 22.2 V 2500 mAh