Batteri for Mitsubishi Q02CPU, Q02HCPU, Q06HCPU, Q12HCPU, Q12P Q6-BAT 3 V 1700 mAh
Beskrivning
Capacity: 1700 mAh
Voltage: 3 V
Color: Green
Dimensions: 36.33 x 16.75 x 16.75mm
Rate: 5.1 Wh
Type: Li-MnO2
Gross Weight: 43 g /1.52 oz
Net Weight: 18 g /0.63 oz
EAN: 4894128098034
Primary Battery, Non-rechargeable
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Mitsubishi | Q02CPU, Q02HCPU, Q06HCPU, Q12HCPU, Q12PHCPU, Q12PRHCPU, Q25HCPU, Q25PHCPU, Q25PRHCPU, Q170HBATC, Q172HCPU, Q173HCPU, MELSEC Q |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Mitsubishi | Q6-BAT, 130376, BKO-C10811H03, 624-1831 |
Mer information
| Produkttyp | Övrigt |
|---|---|
| Vikt | 0.043000 |
| Erstatter varenummer | Q6-BAT, 130376, BKO-C10811H03, 624-1831 |
| Passer til | Mitsubishi Q02CPU, Q02HCPU, Q06HCPU, Q12HCPU, Q12PHCPU, Q12PRHCPU, Q25HCPU, Q25PHCPU, Q25PRHCPU, Q170HBATC, Q172HCPU, Q173HCPU, MELSEC Q |
| EAN | 4894128098034 |
| Spänning | 3 V |
| Kapacitet | 1700 mAh |
| Dimension | 36.33 x 16.75 x 16.75mm |
| Typ | Li-MnO2 |
| Producent | Mitsubishi |
Stocks
Batteri for Mitsubishi Q02CPU, Q02HCPU, Q06HCPU, Q12HCPU, Q12P Q6-BAT 3 V 1700 mAh