Batteri for Philips FC6231, FC6232, FC6331 5ICR19/65-25 18.5 V 3350 mAh
Beskrivning
Capacity: 3350 mAh
Voltage: 18.5 V
Color: Blue
Dimensions: 69.00 x 55.00 x 35.00mm
Rate: 61.98 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 350 g /12.35 oz
EAN: 4894128216599
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Philips | FC6231, FC6232, FC6331 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Philips | 5ICR19/65-25 |
Mer information
| Vikt | 0.350000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128216599 |
| Erstatter varenummer | 5ICR19/65-25 |
| Passer til | Philips FC6231, FC6232, FC6331 |
| Spänning | 18.5 V |
| Kapacitet | 3350 mAh |
| Producent | Philips |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.00 x 55.00 x 35.00mm |
Stocks
Batteri for Philips FC6231, FC6232, FC6331 5ICR19/65-25 18.5 V 3350 mAh