Batteri for Roborock A20, A20 Flexi Pro, A20 Pro BRR-07-6S1P-4000LF 21.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Blue
Dimensions: 140.00 x 77.20 x 31.20mm
Rate: 86.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 688 g /24.27 oz
Net Weight: 508 g /17.92 oz
EAN: 4894128217978
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Roborock | A20, A20 Flexi Pro, A20 Pro |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Roborock | BRR-07-6S1P-4000LF, BRR-07-6S1P-4000LS |
Mer information
| Vikt | 0.688000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217978 |
| Erstatter varenummer | BRR-07-6S1P-4000LF, BRR-07-6S1P-4000LS |
| Passer til | Roborock A20, A20 Flexi Pro, A20 Pro |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 140.00 x 77.20 x 31.20mm |
Stocks
Batteri for Roborock A20, A20 Flexi Pro, A20 Pro BRR-07-6S1P-4000LF 21.6 V 4000 mAh