Batteri for Roborock H6, H6 Handheld Cordless Vacuum Cleaner, 9.02.0098 21.6 V 4000 mAh
Beskrivning
Capacity: 4000 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Dark Grey
Dimensions: 102.50 x 86.80 x 61.40mm
Rate: 86.4 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 525 g /18.52 oz
Net Weight: 455 g /16.05 oz
EAN: 4894128217619
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Roborock | H6, H6 Handheld Cordless Vacuum Cleaner, H6M1A, R200001 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Roborock | 9.02.0098 |
Mer information
| Vikt | 0.525000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128217619 |
| Erstatter varenummer | 9.02.0098 |
| Passer til | Roborock H6, H6 Handheld Cordless Vacuum Cleaner, H6M1A, R200001 |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 4000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 102.50 x 86.80 x 61.40mm |
Stocks
Batteri for Roborock H6, H6 Handheld Cordless Vacuum Cleaner, 9.02.0098 21.6 V 4000 mAh