Batteri for Shark IX140H, IX141H, IZ340H XFBT650 21.6 V 1800 mAh
Beskrivning
Capacity: 1800 mAh
Voltage: 21.6 V
Color: Black
Dimensions: 150.70 x 71.30 x 35.40mm
Rate: 38.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 510 g /15.87 oz
Net Weight: 330 g/oz
EAN: 4894128218548
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Shark | IX140H, IX141H, IZ340H |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Shark | XFBT650 |
Mer information
| Vikt | 0.510000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128218548 |
| Erstatter varenummer | XFBT650 |
| Passer til | Shark IX140H, IX141H, IZ340H |
| Spänning | 21.6 V |
| Kapacitet | 1800 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 150.70 x 71.30 x 35.40mm |
Stocks
Batteri for Shark IX140H, IX141H, IZ340H XFBT650 21.6 V 1800 mAh