Batteri for Sonos CB200, CB200WR1, CR200, Controller 200, Cont URC-CB200 3.7 V 1850 mAh
Beskrivning
Capacity: 1850 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 86.24 x 51.60 x 4.95mm
Rate: 6.85 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 75 g /2.65 oz
Net Weight: 40 g /1.41 oz
EAN: 4894128036692
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Sonos | CB200, CB200WR1, CR200, Controller 200, Controller CB200, Controller CR200 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Sonos | URC-CB200, 01000000118 |
Mer information
| Vikt | 0.075000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128036692 |
| Erstatter varenummer | URC-CB200, 01000000118 |
| Passer til | Sonos CB200, CB200WR1, CR200, Controller 200, Controller CB200, Controller CR200 |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 1850 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 86.24 x 51.60 x 4.95mm |
Stocks
Batteri for Sonos CB200, CB200WR1, CR200, Controller 200, Cont URC-CB200 3.7 V 1850 mAh