Batteri for Xiaomi BHR8629EU, BHR8629EU, D106, Robot Vacuum S P2332-4S1P-SCEV 14.4 V 3400 mAh
Beskrivning
Capacity: 3400 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Blue
Dimensions: 69.60 x 37.00 x 36.80mm
Rate: 48.96 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 262 g /5.29 oz
Net Weight: 192 g /3.53 oz
EAN: 4894128225898
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Xiaomi | BHR8629EU, BHR8629EU, D106, Robot Vacuum S20 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Xiaomi | P2332-4S1P-SCEV |
Mer information
| Vikt | 0.262000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128225898 |
| Erstatter varenummer | P2332-4S1P-SCEV |
| Passer til | Xiaomi BHR8629EU, BHR8629EU, D106, Robot Vacuum S20 |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3400 mAh |
| Producent | Xiaomi |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.60 x 37.00 x 36.80mm |
Stocks
Batteri for Xiaomi BHR8629EU, BHR8629EU, D106, Robot Vacuum S P2332-4S1P-SCEV 14.4 V 3400 mAh