Batteri for Hetronic 68303010, 70745, 68303000, FBH1200, 68303 HE010 9.6 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 9.6 V
Color: Black
Dimensions: 118.00 x 68.00 x 19.42mm
Rate: 19.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 399 g /14.07 oz
Net Weight: 249 g /8.78 oz
EAN: 4894128117629
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Hetronic | 68303010, 70745, 68303000, FBH1200, 6830303001, GA, GL, TG, GR-W, GR |
| Magnetek | 2026A |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Hetronic | HE010, 68303000, 68303010, FBH-1200, FUA-07 |
Mer information
| Vikt | 0.399000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128117629 |
| Erstatter varenummer | HE010, 68303000, 68303010, FBH-1200, FUA-07 |
| Passer til | Hetronic 68303010, 70745, 68303000, FBH1200, 6830303001, GA, GL, TG, GR-W, GR; Magnetek 2026A |
| Spänning | 9.6 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 118.00 x 68.00 x 19.42mm |
Stocks
Batteri for Hetronic 68303010, 70745, 68303000, FBH1200, 68303 HE010 9.6 V 2000 mAh