Batteri for Ikusi TM63, TM64 02, 2303696 BT12 7.2 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 7.2 V
Color: Black
Dimensions: 114.60 x 47.20 x 19.80mm
Rate: 14.4 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 342 g /12.06 oz
Net Weight: 192 g /6.77 oz
EAN: 4894128120643
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Ikusi | TM63, TM64 02, 2303696 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Ikusi | BT12 |
Mer information
| Vikt | 0.342000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128120643 |
| Erstatter varenummer | BT12 |
| Passer til | Ikusi TM63, TM64 02, 2303696 |
| Spänning | 7.2 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Producent | IKUSI |
| Dimension | 114.60 x 47.20 x 19.80mm |
Stocks
Batteri for Ikusi TM63, TM64 02, 2303696 BT12 7.2 V 2000 mAh