Batteri for JAY transmitter ERUS, transmitter UR E PR0248 3.7 V 700 mAh
Beskrivning
Capacity: 700 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 53.40 x 30.00 x 9.30mm
Rate: 2.59 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 41 g /1.45 oz
Net Weight: 16 g /0.56 oz
EAN: 4894128119654
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| JAY | transmitter ERUS, transmitter UR E |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| JAY | PR0248 |
Mer information
| Vikt | 0.041000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128119654 |
| Erstatter varenummer | PR0248 |
| Passer til | JAY transmitter ERUS, transmitter UR E |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 53.40 x 30.00 x 9.30mm |
Stocks
Batteri for JAY transmitter ERUS, transmitter UR E PR0248 3.7 V 700 mAh