Batteri for Teleradio Transmitter Tele Radio TG-TXMNL, TG-TXMN D00004-02 3.7 V 2400 mAh
Beskrivning
Capacity: 2400 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 68.40 x 42.20 x 14.80mm
Rate: 8.88 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 81 g /2.86 oz
Net Weight: 56 g /1.98 oz
EAN: 4894128123040
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Teleradio | Transmitter Tele Radio TG-TXMNL, TG-TXMNL |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Teleradio | D00004-02, 22.381.2, M245060, D4-02 |
Mer information
| Vikt | 0.081000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128123040 |
| Erstatter varenummer | D00004-02, 22.381.2, M245060, D4-02 |
| Passer til | Teleradio Transmitter Tele Radio TG-TXMNL, TG-TXMNL |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 68.40 x 42.20 x 14.80mm |
Stocks
Batteri for Teleradio Transmitter Tele Radio TG-TXMNL, TG-TXMN D00004-02 3.7 V 2400 mAh