Powersafe/Enersys 2V/310 AGM batteri 308Ah/C10 SBF0069SIP
Beskrivning
| Specifikationer: | Detaljer: |
|---|---|
| Højde: | 228 mm |
| Bredde: | 202 mm |
| Vægt: | 23kg |
| Kapacitet Ah - 10h: | 308Ah |
| Teknologi: | AGM |
| Design levetid: | 12+ |
| Længde: | 202mm |
Mer information
| Produkttyp | Batteri |
|---|---|
| Certifieringar | CE |
| Spänning | 2V |
| Engång / Uppladdningsbar | Uppladdningsbar |
| Typ | PB (Blybatteri) |
| Vikt | 23.000000 |
Stocks
Powersafe/Enersys 2V/310 AGM batteri 308Ah/C10 SBF0069SIP