Batteri for Bosch UNEO 100536 7.4 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 7.4 V
Color: Blue
Dimensions: 66.50 x 38.40 x 19.00mm
Rate: 22.2 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 121 g /4.27 oz
Net Weight: 96 g /3.39 oz
EAN: 4894128210757
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | UNEO |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 100536 |
Mer information
| Produkttyp | Batteri till Verktyg |
|---|---|
| Vikt | 0.121000 |
| Passer til | Bosch UNEO |
| Erstatter varenummer | 100536 |
| EAN | 4894128210757 |
| Spänning | 7.4 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 66.50 x 38.40 x 19.00mm |
Stocks
Batteri for Bosch UNEO 100536 7.4 V 3000 mAh