Batteri for Bosch Eisemann Halo 6, Eisemann B6008 90700501 6 V 8000 mAh
Beskrivning
Capacity: 8000 mAh
Voltage: 6 V
Color: Black
Dimensions: 104.00 x 95.30 x 69.60mm
Rate: 48 Wh
Type: Ni-CD
Gross Weight: 1119 g /39.47 oz
Net Weight: 929 g /32.77 oz
EAN: 4894128206880
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Bosch | Eisemann Halo 6, Eisemann B6008 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Bosch | 90700501 |
Mer information
| Vikt | 1.119000 |
|---|---|
| Produkttyp | Ficklampa |
| EAN | 4894128206880 |
| Erstatter varenummer | 90700501 |
| Passer til | Bosch Eisemann Halo 6, Eisemann B6008 |
| Spänning | 6 V |
| Kapacitet | 8000 mAh |
| Producent | Bosch |
| Dimension | 104.00 x 95.30 x 69.60mm |
Stocks
Batteri for Bosch Eisemann Halo 6, Eisemann B6008 90700501 6 V 8000 mAh