Batteri for Olight Baton 3, Perun Mini, S1R Baton II IMR16340 3.7 V 680 mAh
Beskrivning
Capacity: 680 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Blue
Dimensions: 34.30 x 16.70 x 16.70mm
Rate: 2.52 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 44 g /1.55 oz
Net Weight: 19 g /0.67 oz
EAN: 4894128218050
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Olight | Baton 3, Perun Mini, S1R Baton II |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Olight | IMR16340, ORB-16C05-10C |
Mer information
| Vikt | 0.044000 |
|---|---|
| Produkttyp | Ficklampa |
| EAN | 4894128218050 |
| Erstatter varenummer | IMR16340, ORB-16C05-10C |
| Passer til | Olight Baton 3, Perun Mini, S1R Baton II |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 680 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 34.30 x 16.70 x 16.70mm |
Stocks
Batteri for Olight Baton 3, Perun Mini, S1R Baton II IMR16340 3.7 V 680 mAh