Batteri for Olight Baton Pro, H2R headlamp, Perun headlamp, R2 ORB-186C30 3.6 V 3400 mAh
Beskrivning
Capacity: 3400 mAh
Voltage: 3.6 V
Color: Blue
Dimensions: 69.50 x 18.50 x 18.50mm
Rate: 12.24 Wh
Type: Li-ion
Gross Weight: 77 g /2.72 oz
Net Weight: 52 g /1.83 oz
EAN: 4894128217305
NOT compatible with Perun II or Perun MINI.
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Olight | Baton Pro, H2R headlamp, Perun headlamp, R20, S2R, S2R II, S30R II, S30R III, Warrior MINI I, Warrior MINI II |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Olight | ORB-186C30, ORB-186C32, ORB-186C35 |
Mer information
| Vikt | 0.077000 |
|---|---|
| Produkttyp | Ficklampa |
| EAN | 4894128217305 |
| Erstatter varenummer | ORB-186C30, ORB-186C32, ORB-186C35 |
| Passer til | Olight Baton Pro, H2R headlamp, Perun headlamp, R20, S2R, S2R II, S30R II, S30R III, Warrior MINI I, Warrior MINI II |
| Spänning | 3.6 V |
| Kapacitet | 3400 mAh |
| Typ | Li-ion |
| Dimension | 69.50 x 18.50 x 18.50mm |
Stocks
Batteri for Olight Baton Pro, H2R headlamp, Perun headlamp, R2 ORB-186C30 3.6 V 3400 mAh