Batteri for DJI Spark Controller, Mavic Pro Controller, Spark 973760 3.7 V 2450 mAh
Beskrivning
Capacity: 2450 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 62.40 x 36.00 x 9.20mm
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 65.5 g /2.31 oz
Net Weight: 40.5 g /1.43 oz
EAN: 4894128156581
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| DJI | Spark Controller, Mavic Pro Controller, Spark Remote Controller, Mavic Air Remote Controller, Mavic Pro Remote Controller |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| DJI | 973760 |
Mer information
| Vikt | 0.065500 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| EAN | 4894128156581 |
| Erstatter varenummer | 973760 |
| Passer til | DJI Spark Controller, Mavic Pro Controller, Spark Remote Controller, Mavic Air Remote Controller, Mavic Pro Remote Controller |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 2450 mAh |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 62.40 x 36.00 x 9.20mm |
Stocks
Batteri for DJI Spark Controller, Mavic Pro Controller, Spark 973760 3.7 V 2450 mAh