Batteri for Archos 70 Oxygen, AC70OX, AC70OXV2 298292 3.7 V 3000 mAh
Beskrivning
Capacity: 3000 mAh
Voltage: 3.7 V
Color: Black
Dimensions: 94.50 x 81.50 x 3.00mm
Rate: 11.1 Wh
Type: Li-Polymer
Gross Weight: 160 g /5.64 oz
EAN: 4894128227823
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Archos | 70 Oxygen, AC70OX, AC70OXV2 |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Archos | 298292, GPC298292 |
Mer information
| Vikt | 0.160000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128227823 |
| Erstatter varenummer | 298292, GPC298292 |
| Passer til | AC70OXV2, 70 Oxygen, AC70OX |
| Spänning | 3.7 V |
| Kapacitet | 3000 mAh |
| Producent | Archos |
| Typ | Li-Polymer |
| Dimension | 94.50 x 81.50 x 3.00mm |
Stocks
Batteri for Archos 70 Oxygen, AC70OX, AC70OXV2 298292 3.7 V 3000 mAh