Batteri for Infinuvo Cleanmate QQ-3, Cleanmate QQ-3L, Cleanmat APQQ3-30 14.4 V 3600 mAh
Beskrivning
Capacity: 3600 mAh
Voltage: 14.4 V
Color: Green
Dimensions: 135.00 x 50.70 x 34.30mm
Rate: 51.84 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 811 g /28.61 oz
Net Weight: 631 g /22.26 oz
EAN: 4894128220657
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Infinuvo | Cleanmate QQ-3, Cleanmate QQ-3L, Cleanmate QQ-3LT, Cleanmate QQ3, Cleanmate QQ3-LT II |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Infinuvo | APQQ3-30 |
Mer information
| Vikt | 0.811000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri |
| EAN | 4894128220657 |
| Erstatter varenummer | APQQ3-30 |
| Passer til | Infinuvo Cleanmate QQ-3, Cleanmate QQ-3L, Cleanmate QQ-3LT, Cleanmate QQ3, Cleanmate QQ3-LT II |
| Spänning | 14.4 V |
| Kapacitet | 3600 mAh |
| Producent | Infinuvo |
| Dimension | 135.00 x 50.70 x 34.30mm |
Stocks
Batteri for Infinuvo Cleanmate QQ-3, Cleanmate QQ-3L, Cleanmat APQQ3-30 14.4 V 3600 mAh