Batteri for Cavotec Microcontrol MC-1000 Transmitter, Microcon B02000 6 V 700 mAh
Beskrivning
Capacity: 700 mAh
Voltage: 6 V
Color: Black
Dimensions: 69.00 x 35.50 x 51.70 mm
Rate: 4.2 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 154 g /5.43 oz
Net Weight: 84 g /2.96 oz
EAN: 4894128122968
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| Cavotec | Microcontrol MC-1000 Transmitter, Microcontrol MC-2000 Transmitter |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| Cavotec | B02000, M5-1051-1000 |
Mer information
| Vikt | 0.154000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128122968 |
| Erstatter varenummer | B02000, M5-1051-1000 |
| Passer til | Cavotec Microcontrol MC-1000 Transmitter, Microcontrol MC-2000 Transmitter |
| Spänning | 6 V |
| Kapacitet | 700 mAh |
| Dimension | 69.00 x 35.50 x 51.70 mm |
Stocks
Batteri for Cavotec Microcontrol MC-1000 Transmitter, Microcon B02000 6 V 700 mAh