Batteri for JAY Transmitter UJ, Transmitter UP UJZE2024 2.4 V 2000 mAh
Beskrivning
Capacity: 2000 mAh
Voltage: 2.4 V
Color: Green
Dimensions: 43.70 x 33.80 x 17.10 mm
Rate: 4.8 Wh
Type: Ni-MH
Gross Weight: 137 g /4.83 oz
Net Weight: 67 g /2.36 oz
EAN: 4894128119197
Compatible Models
| Brand | Models |
|---|---|
| JAY | Transmitter UJ, Transmitter UP |
Part Numbers
| Brand | Part Numbers |
|---|---|
| JAY | UJZE2024 |
Mer information
| Vikt | 0.137000 |
|---|---|
| Produkttyp | Batteri till RC och Fritid |
| Certifieringar | CE, ISO 9001, ISO 9002, RoHS |
| EAN | 4894128119197 |
| Erstatter varenummer | UJZE2024 |
| Passer til | JAY Transmitter UJ, Transmitter UP |
| Spänning | 2.4 V |
| Kapacitet | 2000 mAh |
| Dimension | 43.70 x 33.80 x 17.10 mm |
Stocks
Batteri for JAY Transmitter UJ, Transmitter UP UJZE2024 2.4 V 2000 mAh